0
Crvena Zvezda vs Radnicki, Superliga Srbije

ALEKSANDAR KATAI – LEGENDA: Dva pogotka ‘Magika’ protiv Radničkog za istoriju! (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.24 u 17:36

Ostavio je neizbrisiv trag, kako u klubu, tako i u ligi.

Crvena zvezda igra duel 12. kola Superlige Srbije na svom terenu protiv Radničkog iz Niša.

Trenutno je 5:0 za ‘crveno-bele’ iz Beograda, a drugo poluvreme za sada protiče u dominaciji Aleksandra Katai.

On je ušao sa klupe, zamenio Duartea i igra na poziciji napadača, koja je daleko od njegove matične pozicije.

Ipak, to mu nije preterano zasmetalo, jer je za pet minuta na terenu postigao dva pogotka.

Ovim golovima Aleksandar Katai ušao je u istoriju kluba, ali i lige. Naime, on je sada izjednačen sa Darkom Pančevim na 7. mestu večne liste strelaca Crvene zvezde.

Drugi rekord tiče se Superlige Srbije, jer je sada prestigao Milana Bojovića, koji je bio lider po broju pogodaka. Svojim 104. golom u Superligi, Katai je ispisao istoriju takmičenja.