0
Nenad Lalatović

Nenad Lalatović (FOTO: Starsport)

LALATOVIĆ JE NA ČELU SUPERLIGE SRBIJE: Lučani ponovo pobedili i izjednačili se sa Zvezdom! (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.24 u 22:11

Kakva je ovo trenerčina.

Mladost iz Lučana je pod palicom Nenada Lalatovića upisala novi trijumf u domaćem prvenstvu i popela se na čelo Superligu Srbije.

Uranijum je u Kruševcu slavio protiv Napretka rezultatom 1:2 i time nastavio seriju pobeda.

Prednost za Lučance doneo je Pejović sa bele tačke nakon sedam minuta fudbala, da bi Andrić sredinom prvog dela duplirao vođstvo svog tima.

Rezultat je u finišu prvog dela smanjio Stojiljković, ali pored brojnih napada u nastavku domaći nisu mogli do boda.

Mladost je sada na deobi prvog mesta sa Crvenom zvezdom, dok je Napredak pri dnu tabele sa svega osam bodova do sada.