0
torino ivan ilić

SRBI ODLIČNI: Lazoviću asistencija, Vanji i Iliću pobeda u meču sa pet golova! (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.24 u 23:32

Važan trijumf Torina!

Fudbaleri Torina ostvarili su pobedu nad Veronom rezultatom 3:2 u gostima, u meču 5. kola Serije A.

Ovo je bio treći trijumf Torina u sezoni, a u ekipi su se istakli srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić. Verona, čije boje brani bivši srpski reprezentativac Darko Lazović, zabeležila je treći poraz.

Torino je poveo u 10. minutu golom Antonija Sanabrije, ali Verona je brzo odgovorila preko Kastriotija Kastanosa, koji je postigao gol efektnim udarcem nakon preciznog kornera Lazovića u 12. minutu.

Međutim, Verona je ostala s igračem manje kada je Pavel Davidovič dobio crveni karton zbog udarca laktom.

Iskoristivši brojčanu prednost, Torino je vratio vođstvo golom Duvana Zapate. Iako je Verona pojačala odbranu, Torino je postigao treći gol preko Če Adamsa u brzom kontranapadu. U završnici meča, Verona je uspela da smanji zaostatak golom Moskere u 90+3. minutu, ali to nije bilo dovoljno da izbegne poraz.