JEDANAESTERAC I CRVENI KARTON, ALI I SIGURNA KONTROLA ČITAVOG MEČA: Evo šta je obeležilo generalnu probu šampiona pred Benfiku! (VIDEO)

Nije bilo veće neizvesnosti.
Crvena zvezda večeras od 20.00 časova na svom stadionu dočekuje Napredak, a crveno-beli su odlučili da predstave dva najnovija pojačanja.
Rezultat utakmice bio je 2:0 za šampiona Srbije.
CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer – Mimović, Leković, Drkušić, Seol – Elšnik, Krunić – Olajinka, Ivanić, Silas – Duarte
NAPREDAK (5-4-1): Balević – Stojiljković, Marinković, Ostojić, Bukorac, Vukajlović – Ignjatović, Krstić, Toševski, Karaklajić – Petković
Pre početka meča je održan minut ćutanja pokojnom Bori Đorđeviću, a i Delije su posvetile šetalicu preminulom umetniku.
Crveno-beli su poveli nakon pola sata fudbala, pre toga propustivši veliki broj šansi, ali je nakon prodora Silasa Pavle Ilić pokazao na belu takču.
Penal je uspešno realizovao Bruno Duarte. Potom je Napredak ekspresno izjednačio, ali je gol poništen zbog ofsajda.
Na početku nastavka Timi Elšnik je centrirao iz kornera, da bi Mića Ivanić glavom duplirao prednost svog tima i umnogome rešio pitanje pobednika.
Do kraja meča Crvena zvezda je kontrolisala tempo i ritam, imala veliki broj solidnih prilika, ali do promene rezultata nije došlo.
Treba napomenuti da je Napredak pet minuta pre kraja ostao sa igračem manje zbog kaženja Seola.
Crveno-beli su ostali lideri na tabeli sa 19 osvojenih bodova, dok je Napredak ostao u plej-aut zoni na 11. poziciji
Komentari
Ostavi komentar
PAFOS ČEKA PAKAO: Goreće „Marakana“, Zvezda objavila koliko je do sada prodato karata!

„Delije“ se spremaju za novi spektakl na „Marakani“
Za duel plej-ofa Lige šampiona protiv Pafosa 19. avgusta u 21.00 već je prodato više od 20.000 ulaznica, cilj je pun stadion „Rajko Mitić“.
U Crvenoj zvezdi veruju da će podrška navijača biti odlučujuća u borbi za plasman u Ligu šampiona. Klub je potvrdio da prodaja ide odličnim tempom i da žele da atmosfera podseća na meč protiv Krasnodara 2017. godine, kada je „Marakana“ bila ispunjena do poslednjeg mesta.
S obzirom na to da se ne očekuje veći broj gostujućih navijača, biće otvoren ceo kapacitet stadiona, uključujući i južnu tribinu.
Ulaznice su dostupne onlajn i na blagajnama stadiona, radnim danima od 10.00 do 18.00, subotom od 11.00 do 16.00 i na dan meča od 12.00 časova do početka utakmice. Nedeljom blagajne ne rade.
Cene ulaznica su sledeće: Sever i Jug 1.200 dinara, Istok 2.200, Zapad 2.600, dok je ulaz na tribinu „Siniša Mihajlović“ 4.000 dinara.
Ma nema šta mat u dva poteza,Tvorzić asistencijom do Pavla Ilića i dolazimo do pobedonosnog rezultat ali puna kontrola ekipe psa čuvara,,stuba Srbstva” AVAVAV !!!
Kompleksi su neizlečivi. Ustašijo, i Bogu si teška!
Šta očekivati od smeća i parazita!!!
Skočimišu imaš mu.. i hrabrost za tastaturom u nekoj sigurnoj sobi pa laješ!!!
Koliko ste se pbrukali ove sezone i ne ostaje ti ništa drugo da laješ na svog gospodara koji vam plaća UEFA licence i oslobadja plaćanja poreza..
To da smo se obrukali si 100% upravu i to je činjenica!!!
Ko će na kraju kako da završi,to će pokazati vreme!!!
Biti častan i ne dozvoliti da budeš deo šljama je privilegija malog broja ljudi u ovoj nekad velikoj i časnoj Srbiji !!!