0

Kings Kangwa Crvena Zvezda - Cukaricki, Superliga Srbije Beograd, Srbija, 18.2.2023. foto: © 2023 Pedja Milosavljevic / STARSPORT

PROJEKTIL BIVŠEG ZVEZDINOG VEZISTE: Postigao fantastičan gol iz slobodnjaka i doneo veliku radost naciji! (VIDEO)

Objavljeno: 11.09.24 u 10:52

U 85. minutu za sva tri boda!

Na meču kvalifikacija za Afrički kup nacija između Zambije i Sijera Leonea, publika je imala priliku da uživa u pravoj goleadi. Zambija je na kraju slavila sa 3:2 zahvaljujući golu bivšeg fudbalera Crvene zvezde, Kingsa Kangve.

Zambija je povela u 28. minutu golom Musonde, ali je Sijera Leone brzo izjednačila preko Kargboa u 33. minutu. U drugom poluvremenu, domaćin je ponovo došao do vođstva golom Kampambea u 70. minutu, ali je Mustafa za Sijera Leone ubrzo izjednačio na 2:2.

Meč je odlučen u 85. minutu, kada je Kings Kangva izveo fenomenalan slobodan udarac, donoseći Zambiji važna tri boda.