0
luka modric

POGLEDAJTE MAJSTORIJU LUKE MODRIĆA: Golman poljske reprezentacije se upecao kao šaran u mrežu! (VIDEO)

Objavljeno: 08.09.24 u 23:16

Fudbalski maestro!

Hrvatska reprezentacija je u okviru Lige nacija ostvarila minimalnu pobedu nad Poljskom rezultatom 1:0 u drugom kolu takmičenja. Pogodak vredan pobede je stigao u 52. minutu kada je Luka Modrić postigao jedini gol na utakmici.

Meč je na Opus Areni započeo sporadično, a prvi deo igre protekao je u taktici i ne baš previše uzbudljivom ritmu. Međutim, tokom drugog poluvremena, i to već u prvih nekoliko minuta, nastala je magija.

Modrić je izveo slobodan udarac sa 20 metara i poslao loptu u gornji desni ugao poljskog gola.

Njegov precizan udarac oduševio je sve prisutne i osvežio uspomene na njegove ranije majstorije.

Pogledajte spektakularni gol u video snimku ispod teksta.