1
novi pazar

ADEM LJAJIĆ REŽIRAO PREOKRET NOVOG PAZARA: Sa nova dva gola pokazao klasu, Jedinstvo i dalje na jednom bodu!

Objavljeno: 31.08.24 u 18:55

Uz Ljajića precizan je bio i Mesarović.

Fudbaleri Novog Pazara savladali su na domaćem terenu ekipu Jedinstva iz Uba rezultatom 3:1.

Ni nakon 7. kola Superlige Srbije novopečeni superligaš sa Uba ne zna za pobedu i na svega je jednom osvojenom bodu. Na drugoj strani, Novi Pazar je prikinuo niz od tri vezana poraza i došao do drugog trijumfa u sezoni.

View this post on Instagram

A post shared by FK Novi Pazar (@fknovipazar_official)

Poveli su gosti već u 4. minutu preko Argentinca rođenog 2006. godine, Tomasa Pereza. Ta prednost je trajala 20-tak minuta, kada je Adem Ljajić sa bele tačke vratio rezultatski egal.

Nerešenim rezultatom otišlo se na pauzu, da bi Adem Ljajić po drugi put zatresao mrežu Ubljana, ovog puta na startu drugog dela, u 48. minutu. Konačan rezultat postavio je Aleksandar Mesarović u 81. minutu.

Sada sledi reprezentativna pauza, a u narednom kolu Novi Pazar će ugostiti ekipu Čukaričkog, dok će Jedinstvo dočekati Radnički iz Niša.