0
FK IMT - FK Partizan

(POLUVREME) PARTIZAN SE MUČI U ZAJEČARU: Jovanović spasio crno-bele, IMT mogao do vođstva!

Objavljeno: 11.08.24 u 20:50

Čeka nas uzbudljivih 45 minuta u nastavku!

Fudbaleri Partizana igraju meč 4. kola na gostovanju ekipi IMT-a na novom stadionu u Zaječaru, a rezultat posle prvog poluvremena je 0:0.

Prvu dobru priliku crno-beli su imali u 23. minutu. Đorđe Jovanović je pokušao iz daljine da lobuje Belića, ali nije imao previše uspeha.

IMT je u 32. minutu imao kapitalnu šansu. Lutovac je imao priliku da donese prednost domaćinu, ali je Jovanović spasio Partizan u situaciji jedan na jedan.

Partizan je manje više do kraja poluvremena delovao prilično bezopasno. IMT je pokazao zube vice prvaku Srbije, a prava drama se tek očekuje u nastavku.