0
Košarka

(POLUVREME) PARTIZAN SE MUČI U ARENI: Mega odlično parira i vodi protiv crno-belih!

Objavljeno: 24.05.24 u 19:17

Partizan je u jednom trenutku imao i plus 11

Košarkaši Partizana dočekali su ekipu Mege u okviru prve utakmice polufinala Košarkaške lige Srbije, a nakon prvog poluvremena gosti imaju prednost – 40:42

Partizan u ovaj meč ulazi nakon tri uzastopna poraza od Crvene zvezde u finalu ABA lige, a Željko Obradović na ovom turniru će biti uskraćen usluga Džejmsa Nanelja, Pi Džej Doužera, kao i Frenka Kaminskog koji je već napustio Partizan.

Gledamo neizvestan meč, ali ne preterano atraktivan i kvalitetan.

Partizan je na samom startu uspeo da dođe do maksimalnih plus 11. U prvoj deonici crno-belima nije falilo energije, a pokretačka snaga bio je Uroš Trifunović, kako u odbrani, tako i u napadu. Ipak, Mega je do kraja napravila seriju 10:0 i uspela da poravna rezultat pre odlaska na prvu pauzu.

U drugoj deonici su se timovi smenjivali u prednosti od početka do kraja, pa se neizvesnim rezulatom i otišlo na „veliki odmor“.