0

GOLEADA U TOPOLI: TSC sa stilom završio sezonu, Ćirković i Stanić- predvodnici! (VIDEO)

Objavljeno: 23.05.24 u 21:46

Sada odmor i spremanje ekipe za Evropu!

Fudbaleri TSC-a pobedili su ekipu Napretka iz Kruševca sa impresivnih 6:0 u poslednjem, 37. kolu MozzartBet Superlige Srbije.

Goleada je započela već u šestom minutu, kada je Aleksandar Ćirković postigao prvi gol i doneo prednost domaćima. Očigledno ohrabreni ovim rano postignutim golom, fudbaleri su nastavili sa pritiskom, što se isplatilo jer je Petar Stanić udvostručio vođstvo u 42. minutu, uz drugu asistenciju Ifeta Đakovca.

Nezaustavljivi Stanić ponovio je svoj uspeh samo deset minuta kasnije i postigao svoj drugi gol u 52. minutu.

Miloš Pantović takođe se upisao u listu strelaca, sedam minuta posle Stanića i doneo TSC-u veliku prednost.

TSC nije usporio ritam. Ćirković je nastavio svoj golgeterski niz, postigavši svoj drugi gol na meču u 62. minutu. Konačan udarac protivniku uputio je Bence Sos u 81. minutu, postavljajući tako konačan rezultat od 6:0 u korist domaćih.