1

ZVEZDINI KLINCI PRESLIŠALI NAPREDAK U PRVOM POLUVREMENU: Blistavu budućnost imaju ‘crveno-beli’! (VIDEO)

Objavljeno: 16.05.24 u 19:49

Dominantna partija gostiju.

Napredak je u Kruševcu dočekao Crvenu zvezdu u okviru 36. kola Superlige Srbije.

Napredak: Savić, Stevanović, Jović, Stanojlović, Tomić, Bastajić, Miladinović, Marjanović, Sadiković, Majdevac, Mihajlović.

Crvena zvezda: Guteša, Mimović, Điga, Milunović, Radojević, Kanga, Knežević, Šljivić, Kraso, Katai, Sremčević.

Iako je Crvena zvezda izašla u izuzetno kombinovanom sastavu, bili su bolji od rivala tokom prvog dela susreta.

Sve to rezultiralo je pogotkom u 9. minutu utakmice.. Knežević je dobio jedan fenomenalan pas od Kataija, koji je iskoristio da više nego efektno matirao golmana rivala.

Prednost gostiju duplirao je u završnici prvog dela igre Sremčević, da bi na 0:3 povisio današnji kapiten, Aleksandar Katai.

Napredak – Crvena zvezda 0:3

Ovo je utakmica bez ikakvog takmičarskog značaja, jer je Napredak odavno daleko od mesta koje vodi u Evropu, a Zvezda je obezbedila šampionsku titulu.

Treba napomenuti i da je Napredak van protokola već neko vreme ostavio igrače koji nemaju ugovor sa klubom za narednu sezonu.