0

ZAISTA JESU KRALJEVSKI KLUB: Hoseluova utakmica karijere, Bajernov bunker nije izdržao! (VIDEO)

Objavljeno: 08.05.24 u 23:01

Utakmica za pamćnje.

U okviru polufinala Lige šampiona, Real Madrid je na svom terenu dočekao ekipu Bajerna iz Minhena.

Prvi meč je završen nerešeno – 2:2, pa je na ovom susretu bilo apsolutno sve otvoreno.

Domaći sastav je bio znatno bolji tokom gotovo čitavog susreta. Nizali su šanse, ali je okvir gola u ‘saradnji’ sa sjajnim Nojerom održavao Bajern u ‘životu’.

Ono što je nemački tim čekao, uspeo je i da dočeka. Jedna kontra bila je dovoljna Alfonsu Dejvisu da na prelep način donese prednost Bajernu.

Real Madrid je potom uspeo da dođe ubrzo do izjednačenja preko Naća, ali je slavlje ‘Kraljevskog kluba’ pokvario VAR.

Na ponovljenom snimku se jasno vidi da Naćo pravi faul nad Kimihom i Marčinjak je zato potpuno opravdano poništio pogodak Real Madridu.

Izjednačnje Realu doneo je u 88. minutu izuzetno osporavani Hoselu. Vinisijus je šutirao, užasno je reagovao Nojer, a sve to iskoristio je Hoselu i loptu poslao u mrežu.

Svega dva minuta kasnije Real je poveo ponovo preko Hoselua, nakon sjajnog centaršuta Mendija.. Čekao se VAR, koji je potvrdio da nema ofsajda i usledilo je veliko slavlje ‘Kraljevskog kluba’.

Real Madrid – Bajern Minhen 2:1

Real Madrid će se u velikom finalu sastati sa ekipom Borusije iz Dortmunda.