1
FK Crvena zvezda - FK TSC

(POLUVREME) ZVEZDU 45 MINUTA DELI OD TITULE: Crveno-belima protiv TSC-a dovoljno da ostane i 0:0! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.24 u 19:51

Zvezda ima sve u svojim rukama

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč trećeg kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe TSC-a, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

Veoma dinamično je počela utakmica uprkos lošim vremenskim uslovima. Imao je TSC u 6. minutu priliku za gol preko Ćirkovića, ali je Rodić odlično reagovao.

Crvena zvezda je uspela da zapreti u 18. minutu. Olajinka je ostao sam i mogao je da uputi centaršut, lopta stiže do Endijaea koji je bio zamalo neprecizan.

Zvezda je imala dobru šansu u 38. minutu. Hvang je izvodio korner, a najviši u skoku je bio kapiten Dragović, ipak šutirao je nešto više i nije pogodio mrežu Ilića.

Hvang je imao izuzetnu priliku u 44. minutu kada je sa ivice kaznenog prostora uputio udarac koji je završio na prečki Ilićevog gola.