0

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 Play Off match between Vojvodina and Crvena Zvezdaat stadium Karadjordje on April 28, 2024 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) MREŽE MIRUJU U NOVOM SADU: Zvezda u problemu zbog konstantnih napada Vojvodine! (VIDEO)

Objavljeno: 28.04.24 u 18:19

Zvezda će pod hitno morati da se probudi

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč drugog kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije protiv novosadske Vojovodine, a rezultat je na poluvremenu 0:0.

Prvu ozbiljniju šansu aktuelni prvak države je imao u 6. minutu kada je Hvang odlično centrirao, ali je u poslednjem momentu odlično reagovao Seid Korać.

Vojvodina se oslobodila posle nekog vremena i krenula je da preti, ali prvu opasnu priliku stvorila je tek u 34. minutu.

Tada je Seri prošao po levoj strani, ostavio iza sebe odbranu Zvezde, snažno je šutirao prema golu Glazera, ali je pogodio stativu.