Milos Lukovic (L) and Aleksandr Zuev (R) at Mozzart Super Liga Srbije 2023/2024 match between fk Cukaricki and fk IMT, played at Cukaricki Stadium, 18.12.2023, Belgrade, Serbia. (Photo by Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©)

MEČ POČEO OBEĆAVAJUĆE, PA EKIPE ČUVALE BOD: Remi u Ivanjici, opstanak se traži u narednim mečevima! (VIDEO)

Objavljeno: 27.04.24 u 20:04

Solidan uvod, dosadan ostatak.

Fudbaleri Javora i IMT-a remizirali su u Ivanjici rezultatom 1:1 u meču 32. kola Superlige Srbije.

Oba pogotka smo videli u prvom delu igre, a praktično je samo start utakmice imao ritam prvoligaškog fudbala.
Domaći tim je u 11. minutu u prednost doveo Trivante Stjuart, koji je nakon velikog doprinosa počeo da daje golove.
Defanzivac domaćih je par minuta kasnije skrivio penal, zasluživši direktno isključenje, pa je tako stavio svoj tim u loš položaj.
Ipak, Miloš Luković je nastavio da rešeta protivničke mreže, a ovaj pogodak sa bele tačke bio je njegov 14. u sezoni.
Javor je sada prvi iznad crte za direktno ispadanje, dok je mesto iznad njihov današnji rival, IMT.