1
Aleksandar Jovanović

goalkeeper Aleksandar Jovanovic celebrates during the Kup Srbije season 2023/2024 quarter finals match between Partizan and Vozdovac at stadium FK Partizan (JNA) on April 10, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

TEŠKE REČI JOVANOVIĆA: Golman Partizana se oglasio nakon 173. večitog derbija! (FOTO)

Objavljeno: 20.04.24 u 20:31

Jovanović je imao šta da poruči

Nije uspeo Partizan da zadrži prednost protiv Crvene zvezde od 2:1 koju je imao u 89. minutu, kada je Endijae izjednačio na 2:2.

Mnogo toga nije bilo pravo crno-belima nakon tog pogotka, koji su osporavali zbog navodnog faula koji je napadač Zvezde napravio pre gola.

Nakon toga Pavle Ilić je produžio meč za 15 minuta, a Zvezda je sa bele tačke potpuno okrenula meč.

Posle susreta na društvenim mrežama se oglasio golman Partizana, Aleksandar Jovanović, i to kratkom porukom:

Sram vas bilo! – poručio je Jovanović koji je meč propustio zbog povrede.