0
FK Crvena zvezda - FK Partizan

Crvena Zvezda v Partizan, Superliga Srbije, Play off 20.4.2024 photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

LUDNICA NA STARTU VEČITOG DERBIJA: Baždar doneo vođstvo Partizanu, Kanga sa bele tačke izjednačio (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.24 u 18:23

Atraktivno na startu

Crvena zvezda ugostila je Partizan u okviru prvog kola plej-ofa Superlige Srbije, a meč je počeo u 18 časova.

Posle nešto više od 15 minuta gledamo sjajan fudbal u 173. večitom derbiju, a rezultat je 1:1

Partizan je poveo u 11. minutu, a pogodak je postigao Samed Baždar nakon odlične akcije crno-belih.

Ipak, sreća Partizana nije dugo trajala, s obzirom da je Kanga doneo izjednačenje golom sa bele tačke u 15. minutu.