0

Dušan Vlahović (FOTO: JuventusFC/X)

VLAHOVIĆ ODRŽAO JUVENTUS U ŽIVOTU: Pogledajte spektakularan pogodak Srbina iz slobodnog udarca! (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.24 u 22:22

Bomba Vlahovića

Fudbaleri Kaljarija i Juventusa odigrali su u Kaljariju nerešeno 2:2, u meču 33. kola italijanske Serije A.

Juventus je odigrao veoma loše poluvreme protiv Kaljarija i gubio je 2:0 posle prvih 45 minuta.

U drugom delu Juve je zaigrao nešto bolje, ali nedovoljno da se savlada gol domaćina. Ipak, Juventusu kada ne ide, pojavi se Dušan Vlahović koji ni iz čega postiže pogodak.

Ovog puta postigao je predivan pogodak iz slobodnog udarca.

U nastavku, Juventus je uspeo da stigne do remija i to autogolom Alberta Dosensa.