0

PRAVA LUDNICA U BARSELONI: Ćavi poludeo i dobio crveni karton, PSŽ ima rezultat koji ga vodi dalje (VIDEO)

Objavljeno: 16.04.24 u 22:33

Gledamo strašan meč i u revanšu

Barselona i Pari sen Žermen su odigrali spektakularan meč pre nedelju dana u Parizu, večeras nije ništa manje uzbudljivo.

Nakon prvih 45 minuta fudbala na semaforu rezultat je glasio 1:1, uz napomenu da je Barsa povela, zatim dobila crveni karton (Arauho), da bi PSŽ desetak minuta kasnije došao do izjednačenja.

Drugo poluvreme je u potpunosti na strani gostiju, koji na nekih 20 minuta do kraja meča imaju dva gola prednost, samim tim i jedan u ukupnom rezultatu.

Na 1:2 povisio je Vitinja u 54. minutu, a svega dva minuta kasnije trener Barselone, Ćavi Ernandez, dobio je crveni karton zbog svađe sa sudijom.

Barsina kola su nastavila da idu nizbrdo, s obzirom da je Kilijan Mbape pogodio sa bele tačke za dva gola plusa u korist Parižana.