during the Mozzart Super Liga Season 2023/2024 match between Vozdovac and Radnicki 1923 Kragujevac at stadium FK Vozdovac on April 15, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

KRAGUJEVČANI ‘ODSEKLI KRILA ZMAJEVIMA’: Voždovac u sve težoj situaciji! (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.24 u 22:41

Sjajan meč na krovu tržnog centra na Voždovcu.

Voždovac je u okviru 30. kola Superlige dočekao ekipu kragujevačkog Radničkog. Slavili su gosti rezultatom 1:2.

Današnjim porazom ‘Zmajevi’ su još više potonuli i sve su bliže zoni ispadanja. Trenutno se nalaze na 14. mestu koje bi ih odvelo u baraž, dok je Radnički jako blizu Evrope.

Poveli su gosti već u 10. minutu susreta, kada je Vasilije Đurić zatresao mrežu domaćina.

Svega par minuta kasnije rezultat je poravnao Đurđević na asistenciju Neškovića.

Gol odluke postigao je u 71. minutu Milutin Vidosavljević, svojim novim pogotkom ove sezone. Voždovcu je poništen pogodak u 95. minutu nakon provere VAR-a.