0

KOL PALMER JE BUDUĆNOST EVROPSKOG FUDBALA: Čelsijevo čudo od deteta do het-trika za samo 15 minuta!

Objavljeno: 15.04.24 u 23:18

Odavno nismo gledali ovakvu dominaciju ‘Plavaca’.

Čelsi je dočekao ekipu Evertona u okviru 33. kola Premijer lige i tom prilikom slavio veoma ubedljivo – 6:0.

Utakmicu je u potpunosti obeležio momak koji ima sezonu iz snova – Kol Palmer.

On je postigao četiri pogotka, a mrežu je tresao redom u 13, 18, 29. i 64. minutu utakmice. Poslednji pogodak bio je sa bele tačke.

Jedini koji su se upisali u strelce pored Palmera bili su Džekson, u 44. minutu utakmice i Gilhrist u samom finišu.

Sa današnja četiri pogotka, Palmer je stigao do cifre od 20 golova ove sezone u Premijer ligi.