during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Vojvodina v TSC Backa Topola at stadium Karadjordje on April 14, 2024 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VOJVODINA SLAVI NJEGOŠA PETROVIĆA: TSC ‘srušen’ u 95. minutu utakmice!

Objavljeno: 14.04.24 u 18:50

Fantastičan duel u Novom Sadu.

Vojvodina je danas dočekala na svom terenu ekipu TSC-a u okviru 30. kola Superlige Srbije. Slavio je domaći tim sa 3:2, nakon zaista neverovatne završnice.

Domaćin je nakon prvih 45 minuta imao prednost od 2:0. Prvo je pogodio Zukić, da bi potom precizan bio i Kembel.

Uspeo je TSC da se vrati u drugom delu utakmice.. Na 2:1 je smanjio Đakovac, da bi rezultat poravnao Jovanović.

Taman kada su svi mislili da će se utakmica okončati podelom bodova, Njegoš Petrović je u 95. minutu uspeo da matira Ilića i pokrene rapsodiju emocija na ‘Karađorđu’.

Vojvodina – TSC 3:2