0

POBEDE AUTSAJDERA U PREMIJER LIGI: Novi poraz Liverpula nakon debakla u LE, Čekićari razbijeni kod kuće! (VIDEO)

Objavljeno: 14.04.24 u 17:23

Liverpul sve dalji tituli

Odigrane su dve od tri utakmce današnjeg programa u Premijer ligi, a pobede su odneli autsajderi.

Fudbaleri Liverpula su nakon poraza od Atalante u Ligi Evrope (0:3) odigrali još jedan meč na Enfildu na kome nisu uspeli da postignu pogodak, a upisali su i novi poraz. Ovog puta od njih je bila bolja ekipa Kristal Palasa – 0:1

Jedini pogodak postigao je Eze u 14. minutu. Liverpul je pokušavao, imao prilike za gol, ali to nije bilo dovoljno da bi se danas savladao Hendersona, koji današnji meč završava sa jakom ocenom od 8.0.

Liverpul ovim porazom sebi otežava borbu za titulu. Od Sitija sada imaju dva boda manje, a Arsenal bi večerašnjom pobedom protiv Aston Vile, pobegao na plus tri u odnosu na Klopov tim.

Sva tri boda upisali su i fudbaleri Fulama, koji su na gostovanju salvadali ekipu Vest Hema0:2

Oba pogotka postigao je Pereira. Prvi put je pogodio u devetom minutu, da bi u 72. minutu po drugi put matirao Fabijanskog.