0

LUD DAN U PREMIJER LIGI: Arsenal nije iskoristio poraz Liverpula, Siti i Gvardiola lideri Engleske! (VIDEO)

Objavljeno: 14.04.24 u 21:01

Idealan dan za navijače Mančester sitija

Danas su odigrane tri utakmice Premijer lige i u sve tri smo videlo pobede autsajdera.

Nakon što su Kristal Palasa i Fulam salvadali u gostima Liverpul, odnosno, Vest Hem, na red je došla i Aston Vila, koja je takođe na gostovanju uspela da savlada velikog favorita ekipu Arsenala – 2:0

Nakon meča sa Bajernom u Ligi šampiona, Arsenal je u 33. kolu dočekao Aston Vilu, a tim iz Birmingema je šokirao prepune „Emirate“, a osim sebe su obradovali i navijače Sitija, koji je ponovo najbliži novoj tituli.

Bilo je dosta prilika na obe strane, međutim, golovi su izostali, sve do 84. minuta kada je usledio šok na Emirejtsu.

Dinj je sa leve strane poslao loptu u kazneni prostor, niko je nije dirao, ona je na kraju završila kod Bejlija, kom nije bilo teško da zatrese praznu mrežu gola domaće ekipe.

Samo tri minuta kasnije je sve bilo gotovo. Kontra tima iz Birmingema, Votkins se odlično snašao, matirao je Raju i doneo 2:0 svom timu. Ispostaviće se da je to bio i konačan rezultat.