0

BOMBA ČUAMENIJA ZA TRIJUMF REALA: Francuz „probušio“ mrežu srpskog golmana sa oko 30 metara! (VIDEO)

Objavljeno: 13.04.24 u 20:53

Rajković i Nastasić proveli svih 90 minuta na terenu

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju ekipu Majorke sa 1:0 i tako napravili dobru uvertiru pred revanš u Ligi šampiona sa Mančester sitijem.

Jedini strelac na meču bio je Orelijen Čuameni, koji je u 48. minutu postigao fantastičan pogodak sa 30 metara, lopta je završila u gornjem levom uglu gola domaćina.

U timu Majorke svih 90 minuta odigrali su reprezentativci Srbije Predrag Rajković i Matija Nastasić.

Bila je to 24. pobeda izabranika trenera Karla Ančelotija koja ih je uvrstila na čelu tabele u LaLigi.

S druge strane, Majorka je pružila veoma jak otpor, ali ostaje joj do kraja borba u donjem delu tabele posle 12. poraza u sezoni.