Darko Rajaković

RAJAKOVIĆ U PROBLEMU: Velika kriza potresa Toronto Reptorse! (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.24 u 10:12

Rajaković pod hitno mora nešto da promeni

Ekipa Toronta nije uspela da upiše novu pobedu u NBA ligi nakon poraza od 106:102 protiv ekipe Bruklina.

Tim srpskog trenera Darka Rajakovića nije uspeo da se izbori za pobedu u ovom duelu dve ekipe koje su već izgubile sve šanse da se nađu u plej-inu. Toronto je bio oslabljen neigranjem svog najboljeg igrača, Ar Džej Bereta.

Najefikasniji u ekipi Reptorsa bio je Kvikli sa 32 poena, dok je Gredi Dik zabeležio rekord sezone sa 24 poena. Kod Bruklina, Kem Tomas je predvodio Netse do pobede sa 23 poena, dok je Denis Šruder doprineo sa 21 poenom.

Prvo poluvreme bilo je veoma neizvesno, sa izjednačenim rezultatom od 27:27 nakon prve četvrtine, a Toronto je imao minimalnu prednost od 54:53 na poluvremenu.

Odlučujuća je bila poslednja četvrtina, koju su domaći dobili sa 29:22, što je na kraju odlučilo pobednika u ovom meču.