0

RADNIČKI NADIGRAO NOVI PAZAR: Poznati svi učesnici polufinala Kupa Srbije! (FOTO)

Objavljeno: 11.04.24 u 18:19

Publika je uživala u pravom fudbalskom spektaklu.

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog danas su u okviru četvrtfinala Kupa Srbije dočekali Novi Pazar i tom prilikom slavili – 3:1.

Prvi pogodak na meču delo je sjajnog Bevisa, koji je još jednom potvrdio u kakvoj se formi nalazi.

Na 2:0 povisio je Vidosavljević u 35. minutu susreta, sa bele tačke.

Nadu gostima doneo je Srećković u 73. minutu utakmice, da bi sve dileme oko pobednika rešio Dilan Ortiz u 98. minutu susreta.

Uprkos činjenici da je radni dan, stadion „Čika Dača“ je bio izuzetno lepo popunjen.

U toku jučerašnjeg dana, plasman u polufinale obezbedili su Zvezda, Partizan i Vojvodina.