0

(POLUVREME) PARTIZAN DO VOĐSTVA U NADOKNADI: Baždar ovog puta prisebniji i odlučniji! (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.24 u 15:51

Crno-beli vode

Fudbaleri Partizana od 15 časova dočekali su ekipu Voždovca u okviru četvrtfinala Kupa Srbije, a nakon prvih 45 minuta igre crno-beli vode sa 1:0.

Gledamo ne preterano sadržajan meč, ali borbe i tenzije ne nedostaje. Crno-beli su ti koji imaju loptu u svojim nogama, međutim, to baš i odgovara gostima koji čekaju svoju priliku u kontri, dok su na drugoj strani zatvorili sve prilaze golu.

Jedini pogodak viđen je u poslednjem minutu prvog dela, a postigao ga je Samed Baždar.

Uz pogodak, najzanimljiviji trenutak dosadašnjeg toka utakmice odigrao se u 13. minutu, kada je Baždar izašao 1 na 1 sa golmanom, pretrčao ga, a zatim je pao. Da li je u pitanju penal ili greška mladog napadača, procenite sami.