0

ARSENAL I BAJERN REMIZIRALI: Sve je otvoreno pred revanš! (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.24 u 22:55

Fudbalski klasik.

Arsenal je na svom terenu u čevrtfinalu Lige šampiona dočekao minhenski Bajern, a meč je završne remijem – 2:2.

ARSENAL: Raja – Vajt, Saliba, Gabrijej, Kivijor – Edegor, Žoržinjo, Rajs – Saka, Havetc, Martineli

BAJERN: Nojer – Kimih, Dajer, De Liht, Dejis – Lajmer, Gorecka – Sane, Musijala, Gnabri – Kejn.

Prvi su do prednosti stigli domaćini.. Igrao se 12. minut kada je pogodak postigao Bukajo Saka.

Ipak, odmah je Bajern imao spreman odgovor. Gnabri je prvo poravnao na 1:1, da bi preokret kompletirao Kejn sa bele tačke u 32. minutu utakmice.

Iako je Bajern imao prednost, opšti utisak je bio da je Arsenal nekako više pokazao.

Trud i zalaganje stigao je na naplatu u 76. minutu susreta. Asistenciju brazilca Žezusa u gol pretvorio je Trosard – 2:2!

KRAJ: Arsenal – Bajern Minhen 2:2