0

TAKO SE OSVAJA SKUDETO: Inter u 95. minutu do pobede, Samardžić pogodio protiv nesuđenog kluba! (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.24 u 23:13

Imao je srpski reprezentativac sreće prilikom postizanja gola

Fudbaleri Intera savladali su Udineze rezultatom 2:1 (0:1) u okviru poslednje utakmice 31. kola italijanske Serije A.

Nero-azuri su do pobede stigli u 95. minutu, a prednost gostima doneo je srpski reprezentativac Lazar Samardžić.

I to slučajno, pošto je delovalo da je pokušao da centrira po zemlji sa desne strane, a lopta prošla sve igrače u bloku i odsela u golu Jana Zomera.

Inter je u drugom poluvremenu još više napao, a u 55. minutu je došao do izjednačenja, kada je Hakan Čalhanolu bio precizan sa bele tačke.

Inter je pokušao da dođe do preokreta, ali je Udineze odolevao sve do petog minuta nadoknade. Tada je Lautaro Martinez šutirao sa oko 20 metara, Okoje je odbio loptu do stative, ali je odbitak stigao pravo do Davida Fratesija koji ju je smestio u praznu mrežu za krajnjih 2:1.