0
AdmiralBet ABA Liga

(POLUVREME) PARTIZAN – ZADAR: Obradovićev tim na dvocifrenoj prednosti u utakmici bez rezultatskog značaja!

Objavljeno: 08.04.24 u 19:50

Partizan vodi nakon prvih 20 minuta igre

Košarkaši Partizana dočekali su ekipu Zadra u okviru poslednjeg kola regularnog dela ABA lige, a nakon prvog poluvremena rezultat na semaforu glasi – 55:41

Oba tima su u meč ušli bez rezulatskog značaja, s obzirom da je Partizan siguran na drugoj poziciji, dok su Zadrani obezbedili šesto mesto u regionalnom takmičenju.

Gledali smo egal košarku većim delom prve četvrtine, da bi crno-beli serijom 10:0 završili prvi period i otišli na prvu pauzu sa prednošću od devet poena – 20:11.

Bolje su zaigrali gosti na strartu drugog perioda, ali je Partizan imao spreman odgovor i odbio naleta Zadra. U nastavku su crno-beli samo povećavali svoju prednost, a ona je nakon prvih 20 minuta igre lepih plus 14.