0

LUDNICA U DERBIJU HILALA I NASRA: Sergej asistent, Ronaldo dobio crveni karton, pa ironično aplaudirao sudiji (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.24 u 23:50

Ronaldo i ovu utakmicu u centru pažnje

Posle više od 100 minuta fudbala, igrači Al Hilala plasirali su se u finale saudijskog Super Kupa, pobedom nad velikim rivalom Al Nasrom – 2:1.

Ekipa iz Rijada je nastavila sjajan niz bez poraza u svim takmičenjima i 33. uzastopnim trijumfom popravila sopstveni svetski rekord.

Strelci su bili Al Davsari u 61. i Malkolm u 72. minutu, a kod oba pogotka učestvovao je Sergej Milinković-Savić. Srpski reprzentativac je kod prvog gola sjajno asistirao, a kod drugog je u ranoj fazi prekinuo napad Al Nasra.

Konačan rezultat postvio je Sadio Mane u dubokoj nadoknadi drugog dela utakmice, tačnije, u 99. minutu.

U 87. minutu Kristijano Ronaldo je dobio crveni karton zbog koškanja sa jednim od igrača Al Hilala. Njemu se ta odluka nije svidela i dok je napuštao teren ironično se smejao i aplaudirao glavnom sudiji.