0

MAJSTORIJA: Fudbaler Vest Hema pogodio u Piksijevom stilu – direktno iz kornera! (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.24 u 18:31

Ne samo što redovno pogađa iz slobodnjaka, sada pogađa i iz kornera

U okviru 32. kola Premijer lige fudbaleri Vest Hema savladali su Vulverhempton na gostovanju 2:1, a utakmicu je obeležio pogodak fudbalera gostiju direktno iz kornera.

U pitanju je upravo pobedonosni pogodak koji je viđen u 83. minutu, kada je Džimi Vord Praus, postigao pogodak u stilu Dragana Stojkovića Piksija – direktno iz kornera

Inače Vord Praus je poznat kao vrhunski izvođač slobodnih udaraca i trenutno je jedan od najboljih igrača u Evropi po tom parametru.

Što se same utakmice tiče, ona je završena, kladioničarski rečeno, iz keca u dvojku.

Poveo je Vulverhempton preko Sarabije u 33. minutu sa bele tačke i ta prednost je trajala sve do 73. minuta, kada je Paketa, takođe sa penala, poravnao rezultat, a onda je na scenu stupio Vord Praus.