FK Arsenal

ARSENAL NE ODUSTAJE OD TITULE: Tobdžije pregazile Brajton i vratile se čelo tabele! (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.24 u 21:15

Arsenal čeka velika bitka do kraja

Fudbaleri Arsenala dominirali su u gostima protiv ekipe Brajtona, trijumfujući rezultatom 3:0 u 32. kolu Premijer lige.

Tim iz Londona je poveo u 33. minutu iz penala, kada je Bukajo Saka precizno realizovao udarac sa bele tačke. Nastavili su svoju ofanzivnu igru, a u 62. minutu Haverc je udvostručio vođstvo, postigavši drugi gol za svoj tim.

Brajton je pokušavao da uzvrati, ali Tobdžije ostale čvrste u odbrani. Međutim, u 86. minutu Leandro Trosar je postigao treći gol za Arsenal, potvrđujući ubedljiv trijumf svog tima.

Tokom meča, Arsenal je pokazao svoju nadmoć u posedu lopte i u stvaranju šansi. Iako je Brajton pokušavao da se vrati u igru, Arsenal je održavao svoju prednost.

Ovom pobedom Arsenal je zadržao korak sa liderima u Premijer ligi, a sada se čeka ishod meča LiverpulMančester junajted, koji će se odigrati u nedelju.