0

ŽIVKOVIĆ VODI PAOK KA TITULI: Nova sjajna partija srpskog reprezentativca! (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.24 u 12:20

Nišlija beleži odlične nastupe za grčki tim.

Nakon Panatinaikosa, fudbaleri PAOK-a ostvarili su pobedu i nad Lamijom rezultatom 3:1 u plej-ofu grčkog šampionata. ‘Crno-beli’ su sve bliži titulu, a srpski reprezentativac Andrija Živković zabeležio je dve asistencije u trijumfu svog tima i tako nastavio sa sjajnim partijama.

Lamija je povela golom Martines Granhe u 7, minutu, ali u nadoknadi prvog poluvremena Mihalidis pogađa posle centaršuta krilnog napadača. U 70. minutu Žiković je ponovo bio asistent, a Štefan Švab strelac za prednost domaćih od 2:1 i preokret, koji je najavio tri važna boda.