0
Jovan Marinković gol

GOL SEZONE U KRUŠEVCU: Ubedljivu pobedu Napretka nad Javorom svi će pamtiti po majstoriji Marinkovića! (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.24 u 20:41

Javor će se definitivno boriti za opstanak

Fudbaleri Napretka su večeras na svom terenu u Kruševcu ostvarili ubedljiv trijumf nad ekipom Javora rezultatom 3:0, u meču 28. kola Super lige Srbije.

Napretku su pobedu doneli Jovan Marinković u 48. minutu, Andrija Majdevac u 68. minutu, i Damir Sadiković u 90. minutu, postavivši konačan rezultat meča.

Ovim trijumfom, Napredak se pozicionirao na osmo mesto tabele sa 38 osvojenih bodova, dok se Javor nalazi na 14. poziciji sa 28 poena.

U narednom kolu, ekipa Napretka će gostovati IMT-u, dok će Javor dočekati lučansku Mladost.

Osim rezultata, ovaj meč će biti upamćen i po spektakularnom pogotku Jovana Marinkovića. Bastajić je centrirao sa leve strane, a Marinković se našao u šesnaestercu, gde je „makazicama“ poslao loptu u mrežu gostiju.