2

MEČ SEZONE U NOVOM PAZARU: Het-trik i prelep pogodak Ljajića nisu bili dovoljni da se zaustavi TSC! (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.24 u 18:24

Ovaj duel je jedan od najboljih, ako ne i najbolji u poslednjih nekoliko sezona!

Fudbaleri Novog Pazara su na svom terenu dočekali TSC u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Od prvog pa sve do poslednjeg minuta mogli smo uživati u jednom fenomenalnom duelu, koji je na kraju ipak pripao gostima – 3:4.

Do prednosti je prvi stigao TSC u 9. minutu meča, kada je asistenciju Pantića u gol pretvorio Pantović.

Svega par minuta kasnije izuzetnim udarcem sa ivice kaznenog prostora rezultat je poravnao Adem Ljajić.

Nije se tu zaustavio domaćin, koji je na krilima tog efektnog pogotka stigao do preokreta, drugim golom Ljajića, ovog puta sa bele tačke.

Izabranici trenera Lazetića pokazali su karakter i sada oni došli do izjednačenja. Precizan je bio Ćirković, koji je bez sumnje jedan od najboljih pojedinaca ove sezone Superlige Srbije.

Na samom startu drugog poluvremena TSC je postigao dva brza pogotka, te poveo sa 2:4. Oba puta bio je precizan sjajni Milosavljević!

Do kraja susreta Ljajić je svojim trećim golom na meču samo ublažio poraz svog tima – 3:4.

TSC ovom pobedom nastavlja trku za Partizanom koji je trenutno drugi, dok se Novi Pazar i dalje grčevito bori da uđe u plej-of Superlige.