0
Samed Baždar, Partizan

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Partizan and Spartak Subotica at stadium FK Partizan (JNA) on March 30, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) PARTIZAN VODI U HUMSKOJ: Baždar posle opšteg haosa uspeo da ubaci loptu u mrežu Spartaka! (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.24 u 19:18

Partizan je pokazao mnogo veću incijativu

Fudbaleri Partizana na svom terenu igraju meč 27. kola Mozzart Bet Superlige protiv Spartaka iz Subotice, a rezultat na poluvremenu je 1:0.

Prvu dobru priliku su crno-beli imali već u 9. minutu posle kornera. Goh je imao oboren u kaznenom prostoru, ali nije bilo ništa od penala.

Crno-beli su mogli da povedu samo pet minuta kasnije. Kalulu je probio po desnoj strani, dodao Nathu, ali njegov udarac zaustavlja Vulić.

Ključan momenat prvog poluvremena odigrao se u 21. minutu. Nakon nekoliko odbijenih šuteva crno-belih Samad Baždar uspeva da matira čuvara mreže Spartaka za prednost domaćih.

Dobru priliku za pogodak propustio je Kovačević, nakon centaršuta Antića u 40. minutu.