Vladan Milojević

MILOJEVIĆ JASAN NAKON POBEDE: „Nije bilo lako igrati u Ivanjici, bilo je teško probiti njihov bedem!“ (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.24 u 18:55

Milojević je istakao da je zadovoljan rezultatom

Trener Crvene zvezde, Vladan Milojević, izneo je svoje utiske nakon ubedljive pobede svog tima nad Javorom u Ivanjici rezultatom 0:3.

Šampion Srbije je opravdao ulogu favorita čak i na tradicionalno teškom terenu u Ivanjici. Dva gola prednosti stekli su u finišu prvog poluvremena, golovima Kange iz penala i Hvanga, dok je konačan rezultat postavio Mijailović u 81. minutu.

Spremali smo se za ovu utakmicu, iako nismo imali puno vremena. Čekao sam da se reprezentativci vrate, pa smo odradili jedan do dva treninga. Nije bilo lako igrati u Ivanjici, imaju dobar sastav, odličnog trenera. Teško je bilo probiti njihovu formaciju. Igrali smo strpljivo. Videli smo dosta šansi, puno golova i mislim da smo zasluženo došli do tri boda – izjavio je Milojević za „Arenu sport“ nakon utakmice.

Ova pobeda donosi Crvenoj zvezdi još veću prednost u vrhu tabele, potvrđujući njihovu dominaciju u nacionalnom prvenstvu. Sasvim zasluženo, Zvezda je odnela tri boda sa teškog gostovanja, demonstrirajući svoju kvalitetnu igru i taktičku disciplinu.