0

VOJVODINA RUTINSKI SA FENJERAŠEM: Očekuje nas žestoka borba za četvrto mesto! (VIDEO)

Objavljeno: 29.03.24 u 18:18

Radnik sve bliži Prvoj ligi Srbije

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su savladali Radnik u Surdulici u 27. kolu Superlige rezultatom 4:0 (3:0).

Sve je bilo rešeno nakon prvih 45 minuta, tačnije 39. Poveli su gosti u šestom minutu golom bivšeg igrača Crvene zvezde, Njegoša Petrovića.

Odličan meč odigrao je Aleksa Vukanović, koji je bio asistent kod drugog i strelac kod trećeg gola Stare dame. Pogodak sa duplu prednost postigao je Mihailo Ivanović u 29. minutu, a Vukanović je bio precizan deset minuta kasnije.

Ivanović je postigao i drugi pogodak na meču, kada je u 60. minutu postavio konačan rezultat.

Vojvodina ima isti broj bodova kao i Čukarički i sa njima i kragujevačkim Radničkim će voditi veliku bitku za četvrto mesto. Radnik je novim porazom sada još bliži ispadanju iz lige, ostali su zakucani za dno sa svega 14 bodova.