0

Vladimir Stojkovic Srbija - Svajcarska, Serbia - Switzerland, Kaliningrad, Rusija 22.6.1018. Jun 22. 2018. (credit image & photo: Pedja Milosavljevic / STARSPORT)

STOJKOVIĆ BRILJIRA I U 41. GODINI: Ljubimac Grobara skinuo penal Benzemi! (VIDEO)

Objavljeno: 29.03.24 u 23:54

Na kraju, to nije bilo dovoljno da se uzmu bodovi protiv favorizovanog Al Itihada

Bivši čuvar mreže Partizana i Crvene zvezde Vladimir Stojković pokazuje kvalitet i svojoj 41. godini života. On je u porazu svoje Al Faihe od Al Itihada (3:1) odbranio jedanaesterac Karimu Benzemi

Nekdašnji prvi golman reprezentacije Srbije već nekoliko godina bravurama oduševljava navijače Al Feihe, a večeras je još jednom pokazao da nije za „staro gvožđe“.

Naime, sredinom prvog poluvremena, pri rezultatu 0:0, Benzema je namestio loptu na belu tačku, ali ga je Stojković pročitao i zaustavio njegov šut.

Al Feiha je došla do vođstva svega pet minuta nakon odbranjenog penala Stojkovića, međutim, to nije bilo dovoljno da se uzmu bodovi protiv favorizovanog Itihada.

Več do kraja prvog dela Al Itihad je došao do preokreta, a konačan rezultat postavljen je u nadoknadi drugog dela igre.