0

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Cukaricki v Novi Pazar at stadium FK Cukaricki on March 29, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

BLICKRIG ČUKARIČKOG ZA DUPLI PORAZ IGORA MATIĆA: Jesenas izgubio sa Čukom od Pazara, sada s Pazarom od tima sa Banovog brda!

Objavljeno: 29.03.24 u 15:52

Loša forma plavo-belih se nastavlja.

Igor Matić je nakon minimalnog poraza na klupi Čukaričkog u Novom Pazaru, sada izgubio kao trener plavo-belih upravo od bivšeg kluba.

Konačan rezultat meča iznosio je 2:0 za vicešampiona Kupa Srbije iz prošle sezone.

Na jednoj sjajnoj utakmici, prepunoj prilika, prvi gol smo videli sa bele tačke dvadset minuta pre kraja, a precizan je bio Marko Docić.

Potom je blickrig Brđana upotpunjen dva minuta kasnije, golom Milana Pavkova, koji je time postavio konačan rezultat.

Čukarički se tako popeo na četvrto mesto, dok je Pazar u sve lošijem položaju, pa im i sam plasman u doigravanje visi o koncu.