1
Evroliga

Partizan's during regular season round 32 Euroleague basketball match between Partizan and Olympiacos in Belgrade, Serbia on March 28, 2024. foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

(POLUVREME) ROVOVSKA BITKA U ARENI: Partizan vodi protiv Olimpijakosa u ključnom meču sezone!

Objavljeno: 28.03.24 u 21:24

Tek nas čeka paklena borba do samog kraja

Košarkaši Partizana igraju veoma važan meč 32. kola Evrolige na svom parketu protiv ekipe Olimpijakos, a rezultat na poluvremenu je 40:32.

Meč je krenuo veoma ujednačeno, pre svih pogađali su Alek Piters, pa potom Kaboklo da bi Panter doneo izjednačenje rezultata na 9:9.

Crno-beli su u jednom momentu stigli na +7, ali nešto bolja reakcija i serija 4:0 Olimpijakosa smanjila je prednost srpskog kluba pred drugu deonicu.

Dobro je još jednom Partizan ušao u četvrtinu, nakon serije promašenih šuteva Kaminski pogađa slobodna bacanja, a Smailagić ubacuje veoma bitnu trojku za domaće.

Previše je dopustio tim Željka Obradovića u ovoj deonici, mnogo ishitrenih poteza njegovih igrača doveli su do toga da Olimpijakos dođe do izjednačenja na par minuta do kraja poluvremena.

I pored teške situacije i isteka napada Pi Džej Doužer pogađa veoma bitnu trojku iz teške pozicije. Do kraja deonice Partizan je uspeo da sačuva prednost i tek ga čeka velika borba u nastavku meča.