Košarka

SRBI NE MOGU ZAJEDNO DO UČINKA U ŠARLOTU: Partija sezone za Pokuševskog, ali Micić odigrao ispod proseka!

Objavljeno: 26.03.24 u 09:47

Šteta što ne odigraše obojica dobro.

Šarlot je ubedljivo poražen na gostovanju Klivlendu, a domaći su nedostižnu prednost stekli već sredinom druge četvrtine.

Konačan rezultat na utakmici u Ohaju bio je 115:92 za jednostrukog šampiona najjače lige sveta.

Aleksej Pokuševski je odigrao najbolju utakmicu u sezoni, a  je meč završio sa 11 poena, pet skokova, tri asistencije

Potpuno suprotno od onoga na šta smo navikli odigrao je drugi srpski košarkaš u Šarlotu.

Vasilije Micić je opet startovao u petorc ali je za 30 minuta na parketu upisao samo dva poena uz isto toliko skokova i četiri asistencije.

Šarlot je nakon ovog poraza ostao na 13. mestu istoka, ali je već neko vreme i bez teoretskih šansi za plej-in.