0

OFK BEOGRAD SLAVIO U MITROVICI: Grafosi takođe sigurni na gostovanju! (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.24 u 19:50

Slavili su gosti.

Danas je u okviru Prve lige Srbije odigrano dva duela.. Prvi susret pratili smo u Smederevu, gde je gostovala ekipa Grafičara.

Gosti su slavili sa 1:2, a svi golovi viđeni su u drugom delu susreta. Prednost ‘Grafosima’ doneo Ćurić u 51. minutu utakmice, da bi na 0:2 povosio sjajni Mbup u 81. minutu. Počasni gol za domaćina delo je Stojkovića, koji je dobro izveo kazneni udarac u poslednjem minutu utakmice.

Drugi susret dana odigran je u Sremskoj Mitrovici, gde je Radnički dočekao OFK Beograd. Gosti su ostvarili pobedu minimalnim rezultatom, a čovek odluke bio je Georgijević u 30. minutu utakmice.