0
AdmiralBet ABA Liga

(POLUVREME) CRNO-BELI SE MUČE U MORAČI: Studenti vode protiv neprepoznatljivog Partizana!

Objavljeno: 24.03.24 u 17:52

Moraće bolje da zaigraju crno-beli

Košarkaši Partizana igraju meč 24. kola ABA lige, gde su gosti u Morači ekipi Studentskog centra

Nakon neizvesnih i zanimljivih 20 minuta, crno-beli imaju minus od tri poena – 41:38

Partizan je bolje ušao u meč, ali su se Studenti, koji su meč počeli uspavano, probudili i vrlo brzo preokrenuli rezultat na svoju stranu. Pre svega se istakla serija domaćina na polovini prve četvrtine od 12:2, pa su Studenti imali plus od šest poena na prvoj pauzi – 26:20

Uspeli su domaći da dođu do najvećih plus devet u prva tri minuta druge deonice, ali se tim Željka Obradovića trgnuo i konačno dobro zaigrao.

Usledila je serija crno-belih 9:0 i tako smo došli do rezultatskog egala. Očekuje nas u nastavku zanimljiva utakmica, a za navijače Partizana ovo je samo još jedna neizvesna utakmica u nizu, s obzirom da se većina mečeva crno-belih rešavaju u poslednjim minutima.