0

BRUTALNA FORMA BIVŠEG IGRAČA ZVEZDE SE NASTAVLJA: Srbin praktično postiže gol po utakmici! (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.24 u 12:35

Neverovatan je najbolji šahista među fudbalerima.

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su Sporting iz Kanzas Sitija sa 2:3, a jedan od glavnih igrača u redovima gostiju bio je srpski fudbaler.

Dejan Joveljić, nekadašnji igrač Crvene zvezde bio je strelac izjednačujućeg pogotka prilikom pravog blickriga tima iz LA.

Naime, vodili su domaći sa dva gola razlike sve od kraja prvog poluvremena, ali je tim srpskog napadača u nastavku za svega osam minuta preokrenuo meč i pobedio.

Osim bivšeg igrača šampiona Srbije, precizni su bili i Zavaleta u 72., odnosno Delgado osam minuta kasnije.