Košarka

MAJAMI SE NIJE PROSLAVIO, JOVIĆ JESTE: Dobra partija srpskog košarkaša na Floridi! (VIDEO)

Objavljeno: 23.03.24 u 08:37

Srbin solidan u ubedljivom porazu svog tima.

Majami je na svom parketu praktično deklasiran od Nju Orleansa rezultatm 88:111.

Gosti su kaskali za domaćinom u prvom poluvremenu, ali nakon rapsodije u nastavku, došli su do lake pobede.

Navijačima sa ovih prostora je verovatno najzanimljivija nova solidna partija Nikole Jovića.

Za 19 minuta u igri on je ubacio 10 poena uz šut iz igre 4 od 9, i imao po skok, asistenciju, ukradenu i izgubljenu loptu.

Hiti su ovim porazom došli na korak dalje od direktnog ulaska u plej-of, dok su Pelikansi na dobrom putu za automatsko mesto tamo.