European Under 21 Championship 2023, U21, reprezentacija, FSS, Srbija - Jermenija, Serbia - Armenia Backa Topolla, Srbija 29.3.2022. foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

NOVA BRUKA ORLIĆA: Srbija nije uspela da savlada Luksemburg!

Objavljeno: 22.03.24 u 21:47

Srbija ostala bez pobede protiv apsolutnog autsajdera

Fudbalska reprezentacija Srbije do 21 godine odigrala je samo 1:1 sa Luksemburgom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

„Orlići“ su razočarali učinkom u duelu protiv apsolutnog autsajdera, kojeg su u novembru savladali na svom terenu sa 2:0.

Naša selekcija je povela golom Stefana Mitrovića već u četvrtom minutu. Krilni napadač je zakucao loptu u mrežu domaćih.

Luksemburg je šok priredio u 51. minutu, kada je Fernandes pogodio iz slobodnog udarca.

Srbija je treća na tabeli sa 10 bodova, dok je Luksemburg odmah ispod sa četiri poena.

Na čelu su sa po 15 bodova Ukrajina, odnosno Engleska, koja je pobedila naš tim jesenas sa čak 9:1.