0

ŠOKANTAN KRAJ ZA MILOŠEVIĆA: Bosna i Hercegovina posle preokreta u pet minuta izgubila šansu za EURO!

Objavljeno: 21.03.24 u 22:49

Kraj za komšije

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovina neće se naći na Evropskom prvenstvu, s obzirom da su na domaćem terenu, nakon preokreta, poraženi od Ukrajine1:2

Definitivno nesrećan poraz tima koji sa klupe predvodi Savo Milošević. Njegov tim je bio bolji, naročito u prvom delu, a uspeli su da dođu i do velike prednosti. Nažalost po naše komšije, Ukrajina je za ceo meč napravila dva „krštena“ napada i oba puta su pogodili.

Zmajeve je u vođstvo doveo Matvijenko koji je u 57. minutu pogodio sopstvenu mrežu.

Ipak, fudbaleri Bosne su nesmotrenim reakcijama u finišu susreta dozvolili rivalu da postigne dva gola i plasira se u finale. Prvo je Jeremčuk u 85. minutu doneo izjednačenje, da bi pobednički gol postigao napadač Granade Dovbik, koji briljira u ovoj sezoni.